Web Analytics
BallinaSHOWBIZÇfarë kërkon nga publiku banori i shtatë i BBVK?

Çfarë kërkon nga publiku banori i shtatë i BBVK?

Në prag të nisjes së edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, kanë filluar që ngadalë të “zbulohen” edhe banorët që do të jenë pjesë e tij.

Këisoj, banori apo banorja e shtatë e këtij formati televiziv ka kërkuar nga audienca që t’i jepet kohë për ta shfaqur karakterin e vet.

“Publiku të mos na gjykojë menjëherë, të na lërë pak të gjendemi në shtëpi”, ka thënë ai apo ajo.

Kush nga yjet tona po e kërkon këtë

Përgjigjuni duke komentuar në postimin e fundit të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Big Brother VIP Kosova vjen së shpejti pranë jush përmes transmetimit në Klan Kosova dhe ArtMotion.

Pas suksesit te madh te Big Brother Vip Albania ky format do shfaqet edhe ne Kosove.

Thuhet se do filloj ne fund tetori ndersa nuk kane dhene ende nje date te sakte.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit