Web Analytics
BallinaSHOWBIZÇfarë lidhje ka Pal Lekaj me Fjolla Morinen e Morena Tarakun?

Çfarë lidhje ka Pal Lekaj me Fjolla Morinen e Morena Tarakun?

Ish-kryetari i Komunës së Gjakovës, Pal Lekaj, që ishte edhe ministër i Infrastrukturës në Qeverinë Haradinaj, është një nga figurat e njohura të politikes në vend.

Vitet e fundit, Lekaj është përfolur më shumë për te bemat me të cilat ngarkohej, sesa për angazhime konkrete në politikë.

Gjithsesi, mjeku kosovar, i cili për vite me radhë është aktiv në politkë, duket mjaftë i relaksuar, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, ai shihet nën shoqërinë e një qeni të racës pomerian, i njejtë si ai që e kishte Morena Taraku dhe vazhdon ta ketë Fjolla Morina.

Kësaj të fundit, qeni ja ka ngrënë çantën e mijëra eurove.

Po Dr. Palit çfarë mendoni se mund ti hajë?

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit