Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveÇfarë ndodhi me shtëpinë, Big Brother u jep dënim djemve Luizi 'nervozohet'...

Çfarë ndodhi me shtëpinë, Big Brother u jep dënim djemve Luizi ‘nervozohet’ keq (Video)

Me rastin e festës së 8 Marsit, sfida e radhës për djemtë është të pastrojnë shtëpinë. Misioni i radhës i quajtur “Dhurojmë dashuri për gratë tona nga GoTech” , do të vendosë djemtë e shtëpisë në punë.

Ata do të pastrojnë shtëpinë dhe do të gatuajnë sot. Te gjithe banoret ishin detyruar te rrine jashte ndersa kur hyne e pane te gjithe shtepine rremuje, duke perfshire te gjitha dhomat e shtepise se madhe.

Kjo nuk i pelqeu aspak Luizit i cila tha se nuk eshte e drejte dhe gjithe kete rremuje nuk mund ta pastrojne tere diten, megjithate ai mblodhi te gjithe djemte dhe u tha se duhet ta pastrojne gjithe hapesiren.

Kjo pasi ai mendon se eshte pune e madhe dhe e lodhshme andaj nese e bejne mire ata do te fitojne ndonje avantazh ne loje ose bonus, te gjithe djemte u bene bashke dhe pastruan shtepine per nje kohe te shkurter.Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,597FansaPëlqeje
28,201NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit