Çfarë ndodhi në dhomën 315 të Adelina Tahirit

Adelina Tahiri e shijon verën në maksimum, kënaqet duke shëtitur, duke u argëtuar, por edhe duke shijuar pjata të ndryshme.

Ndonëse kohë pandemie, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, nuk e lë as këtë verë ti ikën nga duart.

Këngëtarja është parë duke kaluar bukur nën shoqërinë e të shoqit dhe disa miqve.

Tahiri, nuk i ka kursyer pozat në asnjë moment.

Në një nga pozat e fundit, shfaqet pranë dhomës 315.

A thua, çka ndodh aty? shkruan “Kosovarja”.