Web Analytics

Çfarë ndodhi? Vëllai i Ilnisës futet brenda shtëpisë së ‘BBVA’, Meritoni nuk e lejon që ta takojë (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Ilnisa është konkurrentja e radhës e cila është sfiduar nga ‘Big Brother’ duke i future të villain Kevin brenda shtëpisë së ‘BBVIP3’, por që moderatorja nuk duhet të reagojë.

Në momentin që Ilnisa ka pikasur të vëllain, brenda ambienteve të shtëpisë, ajo ka filluar të qajë, ndërsa lëviz e përlotur reth pishinës.

Ndërsa Meritoni i ka shkuar afër dhe i jep kurajo që të mos reagojë.

Shiko videon:

Të FUNDIT