Web Analytics
BallinaUncategorizedÇfarë ndryshimi/ Këngëtarja shqiptare bën ‘kërdi’ me photoshop

Çfarë ndryshimi/ Këngëtarja shqiptare bën ‘kërdi’ me photoshop

Shumë nga yjet e famshme kanë përzgjedhur që përmes photoshopit të duken më atraktive, superseksi dhe sensuale në rrjetet sociale.

Njëra që ka renë  e tyre është edhe këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa.

Përkundër viteve që ka, në imazhet që ka publikuar së fundmi në Instagram shohim se ajo po ‘lulëzon’ nga bukuria.

I gjithë ky ndryshim erdhi pas ajo ka përdorur në masë të madhe photoshopin, duke ndryshuar komplet vijat e fytyrës.

Por, ‘një detaj’ që e ka harruar janë imazhet që ka publikuar vite më parë.

Aty shihet se Rovena është krejtësisht ndryshe nga ajo që po shihet sot, pa photoshop e botox./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit