Çfarë po ndodh me fytyrën e Edi Furrës?

Këngëtari i mirënjohur gjakovar i muzikës popullore, njihet për potencialin vokal, interpretimin e bukur, por jo vetëm.

Ndër vite është folur edhe forma fizike e Edi Furrës dhe shtimi në peshë, qe dukej sikur po i kalonte kufinjët.

Në një intervistë televizive, këngëtari kishte premtuar se shumë shpejtë do të niste të bëntë ndryshimin e madh dhe kështu ndodhi, shkruan “Kosovarja”.

Edi Furra ka humbur 40 kilogram, duket shumë më mirë dhe siç mund ta shihni fytyra e tij ka ndryshuar shumë.

Më bukur, apo?