Web Analytics

Çfarë po ndodh me trupin e Bora Zemanit

Botuar nga: InfoKosova

Bora Zemani është ylli i ekranit, prezantuesja më e njohur dhe më e përfolur e viteve të fundit.

Sharmante dhe elokuente, por jo vetëm kaq, jeta e saj private ka dinamika të lakmueshme për shtypin rozë.

Bora, paraqitjen e fundit e kishte në emisionin e vëllezërve binjak Romeo e Donald Veshaj, ky i fundit i dashuri i saj.

Në fotot e Bores nga ky rast, shihen disa vija në barkun e saj.

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x