Çfarë po paralajmëron Melisa e “Për’puthen”?

Melisa pak javë më parë ka vendosi të largohej përfundimisht nga emisioni “Për’puthen”.

Ajo u shpreh se për shumë ditë më radhë është ndjerë nën presion dhe se e ndjente që nuk do të gjente dashurinë e saj në program.

Ndërkohë ajo nëpërmjet llogarisë në Instagram, ka paralajmëruar diçka të re, e cila ende nuk është zbuluar.

Ajo i ka bërë unfollow të gjithë personat që percillte, përfshirë ata të “Për’puthen” dhe ka larguar çdo foto që kishte.

Gjithashtu, Melisa ka tashmë vetëm një post i cili shkruan “Po vjen së shpejti”, pa dhënë asnjë detaj./Express/