Milot Rashica ka shënuar gol.

Aktori i njohur u gëzua shumë për golin e tij dhe bëri një reagim.

Milot Rashica ka shënuar gol për Werder Bremen.

Milota Rashica qëndroi jashtë fushave të blerta për disa javë, por kjo nuk ka ndikuar aspak në formën e futbollistit kosovar.

Ylli i kombëtares së Kosovës ka me tu rikthyer në formacionin titullar ka shënuar një gol fantastik në derbin kundër Borussia Dortmund.

Dhe ky gol e ka bërë krenar edhe aktorin Kushtrim Qerimi i cili në një postim të bërë ku shihet emri i Rashicës në listën e realizatorit ka shkruar ‘Jo pot krehi’.