Web Analytics
BallinaUncategorizedÇfarë tha vëllai i Ledjanës për Mevlanin?

Çfarë tha vëllai i Ledjanës për Mevlanin?

Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz.

E këtë e tregoi edhe edicioni i sotëm pasi dyshja kanë diskutuar edhe për familjarët e tyre.

Ishte Ledjana ajo e cila zbuloi disa deklarata të vëllait të saj për Mevlanin.

Ajo tha se vëllai i saj e pëlqen Mevlani kurse për të thotë se është një tip acarues.

Ndryshe, dyshja kësaj radhe kishin realizuar edhe një takim së bashku duke diskutuar tema të ndryshme që kanë të bëjnë me lidhjen e tyre.

Theksojmë se, në edicionin e sotëm u tha se Antonela do ishte mirë të mos ndërhynte në raportin e Mevlanit dhe Ledjanës sepse ata do e vazhdojnë lidhjen e tyre./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit