Web Analytics
BallinaSHOWBIZÇift më të bukur nuk keni parë, Rita poston foton më të...

Çift më të bukur nuk keni parë, Rita poston foton më të ëmbël krah Fidanit

Rita Haziri, është njëra nga këngëtaret më të dashura shqiptare, që me lansimin e këngëve të para, ajo ra në sy të publikut për zërin dhe natyrisht edhe për bukurinë e saj.

Por, ajo çfarë e karakterizoj Ritën, ishte këndimi dhe sjellja e projekteve në çift, së bashku me Fidan Gashin.

Ani pse fillimi i tyre ishte vetëm miqësie, dyshja më vonë u konkretizuan në çift së vërteti.

Rita së fundmi ka publikuar një foto shumë të ëmbël krah Fidanit, duket treguar se janë më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit