Web Analytics
BallinaUncategorizedÇifti i famshëm blenë shtëpi sikur nëpër përralla

Çifti i famshëm blenë shtëpi sikur nëpër përralla

Çifti i famshëm botëror, John Legend dhe Chrissy Teigen do të bëhen familje pesë anëtarëshe.

Dy të famshmit janë në pritje të fëmijës së tretë.

Për këtë, ata kanë blerë një shtëpi përrallore e cila ka kushtuar plot 24 milionë dollarë.

Shtëpia ka shtatë garazha, 8 dhoma gjumi, 8 banjo, të shtrira në hapësirë prej 38 mijë metrash katrorë.

Vila superluksoze është shumë afër Beverly Hills.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit