Çifti i famshëm do të bëhen prindër për herë të dytë

Karla Souza është në pritje të fëmijës së dytë.

Aktorja e “How To Get Away With Murder” tregoj lajmin e mirë përmes një postimi në Instagram ku shihet bashkë me vajzën e saj të parë, Gianna.

Lajmi për shtatzëninë e saj vjen vetëm disa javë pasi HTGAWM përfundoi në finalen e serialit pas gjashtë sezoneve.

Aktorja luajti së bashku me Viola Davis, Jack Falahee, Aja Naomi King, Charlie Weber, Liza Weil, Matt McGorry dhe Rome Flynn.

34-vjeçarja u fejua me Trenkmann në dhjetor 2013 dhe kanë një vajzën së bashku.

Ata u martuan në maj 2014.