Web Analytics
BallinaUncategorizedÇifti i famshëm i japin fund lidhjes

Çifti i famshëm i japin fund lidhjes

Ka pak orë që po qarkullon lajmi se aktorja Vanessa Hudgens dhe Austin Butler janë ndarë pas gati një dekade.

“Vanessa dhe Austin janë ndarë zyrtarisht, dhe Vanessa u ka thënë njerëzve të saj të afërt për ndarjen”, tha një burim për Us Weekly.

Dyshja u lidhën për herë të parë në shtator të vitit 2011, dhe thashethemet se ato u ndanë filluan gjatë pushimeve kur aktorja 31-vjeçare u duk se ishte me pushime pa aktorin 28-vjeçar.

Paraqitja e fundit zyrtare që ata bënë së bashku u ishte ajo e gushtit të vitit 2019.

Rrjetet Sociale

630,264FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit