Ata janë ndër valltarët më të famshëm, transmeton InfoKosova.

Bëhet fjalë për dyshen Ola dhe James Jordan të cilët janë edhe të martuar.

Çifti këto ditë janë duke pushuar në Greqi.

Biondja tregoi linjat e saj seksi duke u shfaqur në bikini të kuqe.

Ajo dukej aq tërheqëse, kështu që bashkëshorti i saj nuk mund të përmbahej.

Ola dhe James u fotografuan teksa shihen në skena tejet të nxehta në plazh./InfoKosova/

Shiko Fotot: