Çifti i ri! Modelja e famshme publikon videon duke u puthur me Robertin

Robert Berisha mbrëmjen e djeshme publikoi një video teksa shihej në shoqërinë e modeles italiane, Maria Bove.

Ata po darkonin të dy dhe nuk munguan videot e publikuara në Instagramin e bukuroshes.

Roberti dhe Maria dukeshin të buzëqeshur në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe po e shijonin darkën në maksimum.

Të gjithë menjëherë filluam të dyshojnë se mes tyre ka diçka dhe dyshimet zgjatën aq pak pasi çdo dyshim që patëm na e hoqi vetë modelja italiane, e cila publikoi gjithashtu në InstaStory një video ku tregoi një puthje në  mes saj dhe Robertit./Indeksonline