Cila bukuroshe e ka nafak djalin e Shyhrete Behlulit?

Shyhrete Behluli është nënë e lumtur e pesë fëmijëve, tri vajzave e dy djemve, që publiku ia njeh mirë.

Më i vogli ndër fëmijët, është Lumi, që vërehet se është edhe më i përkëdheluri i familjes.

Në familjen e këngëtares janë tre beqar, Gresa, Engjellusha dhe Lumi.

Për këtë të fundit ka pasur fjalë që e kanë përfshirë në një romancë dashurie.

Megjithatë, deri më tani nuk janë konfirmuar fjalët të cilat kanë qarkulluar.

Po, se kush do ta ketë nafakë Lumin e Shyhretes, mbetet të shihet më tej./kosovarja