Cila është dashuria e re e prezantueses Vlera Jusufi?

Prezantuesja bukuroshe dhe shumë e dashur tek ne Vlera Jusufi në publik njihet më shumë me emsionin e saj “Një moto për foto”.

Përvec këtij emisioni ajo pati vazhduar edhe me disa emisione tjera.

Ndërsa, Vlera së fundmi ka startuar me emsionin e saj të ri “E diela Vlen” .

E këtë emision përmes një postimi në instagram e ka quajtur si dashurinë e saj të re!/Infokosova