Web Analytics
BallinaSHOWBIZCila ishte arsyeja e ndarjes së Robertit me Laureten?

Cila ishte arsyeja e ndarjes së Robertit me Laureten?

Pas disa muajve ditë më parë Roberti dhe bukuroshja Laureta Macedonsi duket se i dhanë fund lidhjes së tyre.

Kjo gjë u konfirmua pasi Roberti fshiu fotografitë e përbashkëta, ndërsa Laureta vendosi të largohet plotësisht nga instagrami, shkruan InfoKosova.

Por shkaqet të cilat i quan në këtë vendim asnjëherë nuk u publikua.

Megjithatë mbetet të shihet në vazhdim./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit