Cili është distinacioni i radhës për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin?

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë ndër çiftet më të përfolur në estradën shqiptare.

Çifti së fundmi kanë deklaruar se po bëhen prindër për herë të parë të një vajze, shkruan “Kosovarja”.

Këtë së pari e ka bërë të ditur Marina Vjollca përmes disa fotove në llogarinë e saj në Instagram, menjëherë pas lajmit çifti janë nisur në pushime dhe përmes fotove që kanë postuar ata duket se po kalonin periudhën më të mirë të jetës së tyre.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy në fotot e Marinës së fundmi është se çifti janë larguar nga vendi ku ishin, për tu nisur kështu në një distinacion tjetër, në videon e postuar shihet Marina brenda aeroplanit dhe përkrahë fotos ka shkruar: “Po tani ku?”.

Se për ku janë nisur çifti kësaj radhe kjo ende nuk dihet.

Gjithsesi, deri në distinacionin tjetër, pushime të mbara! /Kosovarja/

Shiko videon: