Web Analytics
BallinaSHOWBIZCindy Marina vihet në siklet, shkak pyetja e Ermal Mamaqit: A di...

Cindy Marina vihet në siklet, shkak pyetja e Ermal Mamaqit: A di Jozefina Topalli të…

Në mediat rozë, kohët e fundit flitet për lidhjen e dashurisë mes moderatores Cindy Marina dhe djalit të Jozefina Topallit, Genarit.

Cindy është konkurrente në “Dance Albania” dhe herë pas here pyetet lidhur me raportin e saj.

Mbrëmjen e fundit, balerini Dion i solli kek në prova të përgatitur nga vjehrra e tij.

Ndërsa Ermal Mamaqi e pyeti moderatoren për Jozefina Topallin, nëse edhe ajo di të gatuaj po aq mirë kek.

“Nuk e di, nuk jap komente për këtë”, tha Cindy duke shmangur përgjigjen e drejtpërdrejtë.

Në një intervistë televizive, Cindy ndau për herë të parë detaje nga lidhja e shumëpërfolur me Genarin.

Ajo nuk preferoi që të komentonte shumë rreth raportit të tyre në emisionin ‘Glamour Zone’ .

Ndërkohë që e konsideroi pozitiv reagimin e Jozefina Topallit në momentin e prezantimit të tyre të parë./panorama

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit