Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli kanë kënduar bashkë që nga paraqitjet e tyre të para në publik, shkruan “InfoKosova”.

Dy nga këngëtaret më të mëdha kosovare, i dhanë fund miqësisë së tyre.

Ato më nuk frekuentohen mes vete, madje as nuk flasin.

E shkaku për këtë prishje të raporteve të tyre, nuk dihet akoma!

Ato janë edhe familjare, Shyhretja nga shoqëria e mirë që kishte me Shkurtën, ia kishte propozuar djalin e axhës së saj, pra burrin e tanishëm të Shkurtës.

Nuk dihet nëse edhe familjarisht janë prishur raportet e tyre, por e vërteta është se Shkurta e Shyhretja më nuk flasin mes vete./InfoKosova/