Çka i bëri gjoksit Morena që po duket aq i madh?

Këngëtarja ka ditë që që po i shijon pushimet e saj në Dubai.

Dhe nga atje, Morena Taraku po ndanë imazhe të reja e cila po shihet tejet në formë.

Sapo ka postuar një fotografi e cila është shfaqur në formë duke iu dhënë vëmendje pasurive të saj.

Ajo shihet e veshur në bikine ngjyrë të zezë teksa është mbështjellur me një peshqir shumëngjyrësh.

Por vëmendje moti gjoksi i saj i cili po duket më i madh se herave tjera.

Për me shumë vlersojeni vet./infokosova/