Çka ka të re nga Fifi?

Fifi është një ndër këngëtaret kosovare më të dashura të publikut, ajo është shumë aktive me projekte muzikore.

Ditë më parë, Fifi ka paralajmëruar projektin e saj të radhës i cili është një bashkëpunim.

Kësaj radhe ajo ka bashkëpunuar me Gent Fatalin, shkruan Indeksonline.

Projekti titullohet “Pikturë” dhe publikohet sonte në ora “18:00”.