Çka po ndodh mes Dafinës e Taynes?

Dukej se ishin shoqe të mira, por viti 2020 i trazoj ujerat mes tyre, andaj këngëtaret e famshme Tayna dhe Dafina Zeqiri i prishen raportet mes vete.

Ato, e thumbuan njëra tjetrën në projektet e tyre muzikore.

“Zili Zili” e Dafinës, është një diss i ashpër, që siç thuhet ka shkuar direkt në adresë të reperes Tayna.

Se çfarë ndodhi mes tyre, ky mbetet ende një mister.

Ndryshe, të dy këngëtaret kanë pasur një perudhe tejet aktive në muzikë./kosovarja