Web Analytics

“Çmendet” Fjolla Morina, zvishet dhe tregon pjesët intime

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Fjolla Morina mbrëmë festoj ditëlindjen në një nga klubet e natës.

Gjatë festes ajo u pa e veshur mjaftë provokative, shkruan InfoKosova.

Mes shumë lëvizjeve të ndryshme Fjolla lakoj trupin e saj seksi duke festuar si një 20 vjeçare.

Në një fotografi të publikur nga vetë këngëtarja, shihet në tualet teksa kishte treguar gjoksin dhe kishte ngritur këmbën lartë ku fustani shumë i hapur tregoj më shumë se c’duhej./InfoKosova.

Shiko foton:

Të FUNDIT