Çmendet i riu në Tiranë! Lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes para Kryeministrisë

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak minuta më parë në kryeqytetin e Shqipërisë.

Një 30-vjeçar ka tentuar të vetëdigjet para Kryeministrisë.

Ai ndodhet në gjendje të rëndë psikologjike.

I riu është lyer me lëndë djegëse para Kryeministrisë, por është shpëtuar nga policia.

30-vjeçari është shoqëruar në Komisariatin Nr.1.