Web Analytics
BallinaSHOWBIZÇmenduri! Luana Vjollcës i ndodh e papritura pak pasi ftoi turkun Tolgahan...

Çmenduri! Luana Vjollcës i ndodh e papritura pak pasi ftoi turkun Tolgahan në “Zemër Luana”

Programi “Zemer Luana” po vazhdon te korr sukses jo vetem ne televizion, por edhe ne rrietet sociale.

Pas punates se pare qe e kaloi shifren e 1.5 milion ndjekesve, edhe puntata e kesaj te diele
ishte mjaft e pelqyer nga publiku.

Brenda 24 oreve puntata e plote ne YouTube arriti mbi 470 mije shikues, ndersa Luanes i
ndodhi e papritura ne Instagramin e saj.

Per nje kohe te gjate Luana ka patur 2 milione ndjekes ne profilin e saj, mirepo pas
puntates se djeshme ku ishte prezent edhe aktori turk Tolgahan, Luana ka marre mbi 100
mije ndjekes.

Kujtojme se te ftuar te tjere ishin Almeda Abazi, Sarah dhe Dj.Pm e gjithashtu dy
kengetaret Rita dhe Fidani, te cilet kryen shume sfida dhe lojera qe e bene publikun te
shkrije gazit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit