Web Analytics
BallinaUncategorizedÇmenduri, shiti shtëpinë që kushtonte 200.000 pound për vetëm 2 pound që...

Çmenduri, shiti shtëpinë që kushtonte 200.000 pound për vetëm 2 pound që t’ju ikte faturave ligjore

Një mësuesë ka shitur për vetëm 2 pound shtëpine e saj të ëndrrave.

Ajo kishte shpenzuar për ta blerë atë shtëpi 200.000 pound por u detyrua ta shiste nga grumbullimi i faturave ligjore për gjashtë vite.

Rekha Patel 43 vjeçare, e bleu këtë shtëpi të rrënuar duke e kthyer në shtëpinë e ëndrrave të saj, por, pati probleme me fqinjen e saj Frances Brierly që banonte ngjitur për një dëmtim në çatinë e shtëpisë gjatë rinovimit.

Ajo e ka shitur shtëpinë një agjencie por vazhdon të jetojë aty sipas një kontrate të bërë me ta.

Asaj i mjafton që shtëpia mos jetë në emri e saj dhe mos të jetë e detyruar të paguajë fatura.

Shiko Videon:

Rrjetet Sociale

630,251FansaPëlqeje
28,212NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit