Web Analytics
BallinaSHOWBIZÇ’po ndodh me “BB Vip Albania”? Arbana tregon gjithçka, nga ambientet e...

Ç’po ndodh me “BB Vip Albania”? Arbana tregon gjithçka, nga ambientet e shtëpisë deri te zarfat e lojës

“Big Brother Vip Albania” është drejt fillimit të edicionit të dytë.

Lajmin e bëri të ditur vetë moderatorja Arbana Osmani në një intervistë disa ditë më parë.

Ndërkohë, sot, ajo ka publikuar një video nga punimet e shtëpisë së re, që është në ndërtim e sipër.

Më pas Arbana ka treguar se stafi i “Big Brother Albania” është mbledhur dhe po punon për detajet e reja.

Në fund, moderatorja ka ndarë me të gjithë një foto me dy zarfa, të cilët përdoren për surprizat e banorëve brenda shtëpisë.

“Lajme të mira?

Lajme të këqija?”

ka shkruar Osmani krahas fotos, e cila ka marrë shumë komente entuziaste nga ndjekës që mezi presin lojën./abcnews/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit