Ç’po ndodh me Ledri Vulën?!

Ledri Vula pa dyshim është një nga këngëtarët më të dashur për publikun dhe ndër më të njdekur në rrjetin social Instagram.

Çdo këngë e tij kthehet në hit duke marrë miliona klikime në Youtube.

Por së fundmi ai ka bërë një ndryshim të papritur.

Ledri pa bërë asnjë njoftim, ka hequr nga Instagram-i fotot e tij dhe ka lënë vetëm një.

Të gjitha foto e bukura me muskuj, foto e koncerteve, fotot me kolegët i ka fshirë.

Ai ka lënë vetëm një foto që e ka publikuar më 25 dhjetor dhe në të shkruan:

“Senet pi mas me kohë”.