Ç’po ndodh me lidhjen e tyre, partnerja e Kledit bën postimin që nuk pritej

Ditët e fundit në “Big Brother VIP” për Kledin nuk ishin shumë të lehta.

Ai realizojë një takim me Beatrixin i cili trazoi ujrat në rrjet, pasi e dashura e tij doli në një rrëfim publik në mediat shqiptare.

Por duket se e dashura e tij e ka pritur me mjaft sportivitet këtë situatë dhe lidhja e tyre vazhdon të jetë ende e shëndetshme edhe pse Kledi u shpreh në “Big Brother” se nuk ishte i qartë nëse do ta vazhdonte lidhjen jashtë.

Së fundmi Khaoula selmi ka bërë një postim në Instagram ku ka ndarë një foto me Kledin ku shkruan:

“Njeriu që nuk beson”.

Shiko videon: