Web Analytics
BallinaUncategorizedÇ’po ndodh? Motrat Zyba publikojnë video nga “Për’puthen”: Të gjithë janë të...

Ç’po ndodh? Motrat Zyba publikojnë video nga “Për’puthen”: Të gjithë janë të çmendur këtu

Motrat Zyba në “Për’puthen”, po krijojnë debate të ashpëra me konkurrentët e tjerë, mirëpo, përmes postimeve të ndryshme kujdesën që të thumbojnë pjesëmarrësit.

Kështu na lenë të kuptojmë edhe përmes një video e cila është bërë virale në ‘Tik-Tok’.

Laureta dëgjohet të thotë: Por, unë nuk dua të takojë njerëz të çmendur.

Teksa i kthehet Rrushja: S’ke ç’i bën, të gjithë janë të çmendur këtu.

Kujtojmë që në puntatën e djeshme, opinionisti Arjan Konomi u shpreh se është kërcë.nuar nga konkurrentja Laureta Zyba dhe duket që kjo video është një ‘diss’ për të./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit