Web Analytics

Ç’po paralajmëron Meritoni?: Zemer lshoja ujin…

Meriton Mjekiqi, ka qenë një prej perspnazheve më të komentuar të “BBV3” dhe po ashtu një prej finalistëve të këtij edicioni.

Pas daljes nga shtëpia, Meritoni nuk është parë të jetë tepër aktiv nëpër rrjete sociale, mirëpo kur poston e bën rrjetin ‘lëmsh’.😜

Sakaq, mbrëmjen e sotme, ai ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi teksa përbri saj njofton se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Deri atëherë mbetet veç të presim…

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meriton Mjekiqi (@meriton.mjekiqi)

Nga rubrika