Web Analytics
BallinaSHOWBIZCristiano Ronaldo dhe Georgina sapo zbuluan emrin e veçantë të vajzës së...

Cristiano Ronaldo dhe Georgina sapo zbuluan emrin e veçantë të vajzës së tyre të porsalindur

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez e kanë pagëzuar vajzën e tyre të porsalindur me emrin Bella Esmeralda, teksa modelja e zbuloi në një postim në Instagram ditën e sotme.

E dashura e futbollistit, 28 vjeç, zbuloi emrin që kishin zgjedhur së bashku me tre foto të adhurueshme teksa mund të shohim vogëlushen duke fjetur në krevatin e saj.

Ronaldo dhe Georgina njohftuan për fansat se djali i tyre kishte ndërruar jetë gjatë lindjes më 18 prill, por vajza e tyre mbijetoi.

Ai ndau më pas një imazh bardh e zi të tij duke përqafuar foshnjën, shoqëruar me mbishkrimin: “Dashuri e përjetshme“ së bashku me një emoji me zemër./panorama/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit