Cristiano Ronaldo tregon muskujt e tonifikuar teksa relaksohet në diell me të dashurën e veshur me bikini

Ai po shijon pak kohë me të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët pas humbjes së Portugalisë në Euro 2020 javën e kaluar.

Dhe, Cristiano Ronaldo ndau imazhe deriss shijonte diellin së bashku me Georgina dhe katër fëmijët e tij në Majorca të martën.

Futbollisti, 36 vjeç, shfaqi fizikun e tij në një seri fotosh ndërsa ai shfrytëzoi më së shumti pushimet familjare me një udhëtim me varkë rreth ishullit spanjoll.

Georgina shfaqi figurën e saj me bikini ndërsa u përqafua pranë bukuroshit të saj.

Modelja lejoi që flokët e saj zeshkane të binin të lira mbi shpatullat e saj dhe gjithashtu mbante një palë vathë me rrathë ndërsa i buzëqeshte aparatit.

Cristiano ndau një çast me djalin e tij më të madh ndërsa familja relaksohej në anije.

Së bashku me djalin e tij të madh, Cristiano dhe Georgina u bashkuan gjithashtu nga vajza e tyre Alana Martina, tre, dhe binjakët e tij, Eva dhe Mateo, tre, të lindur përmes zëvendësimit në SH.B.A.

Në çastet e tjera të ditës, çifti dukej me humor të mirë ndërsa u çlodhën në një pellg të madh në ujë.

Familjes iu bashkuan gjithashtu nga disa miq për udhëtimin ndërsa ata pozuan për një grup në buzë të varkës./Lajmi