Web Analytics
BallinaLAJMEAKTUALECyrihu po kërkon vullnetarë për të provuar një burg para se të...

Cyrihu po kërkon vullnetarë për të provuar një burg para se të hapet

Nëse dëshironi të provoni se si do të jetë të shkosh në burg – Cyrihu po kërkon vullnetarë për të provuar një burg të ri, para se ai të hapet në të vërtetë.

Objekti i ri do të merret me ata që janë në paraburgim, shkruajnë mediat zvicerane, përcjell albinfo.

Megjithëse disa qindra kanë thënë tashmë se do ta provojnë, menaxherët e burgjeve duan një raport realist të moshave dhe gjinisë.

Përvoja do të jetë e vërtetë për jetën sa të jetë e mundur, megjithëse vullnetarët nuk do të duhet t’i nënshtrohen një kërkimi të plotë të trupit.

Nëse përvoja provon shumë, do të rregullohet një fjalë e sigurt, në mënyrë që njerëzit të mund të largohen nëse kanë nevojë.

Testi do të jetë në mars të vitit të ardhshëm.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit