Dafina dhe Dj Geek ndajnë foto të ‘nxehta’ së bashku

Ka kohë që nuk e kemi parë kaq të dashuruar Dafinën.

Lidhja me Dj-n e njohur i ka ndihmuar shumë, duke u ndier me plotësuar me praninë e tij.

Në çdo moment që e shijon me të, nuk heziton ta publikojë edhe në llogarinë e saj në Instagram.

Sot ditën me diell vendosi që ta shijonte në krahët e tij, duke u përqafuar e të dashuruar si asnjëherë më parë./Indeksonline/