Dafina dhe DJ Geek sjellin video në momente të ‘nxehta’

Dafina Zeqiri përpos që shijon suksesin si këngëtare është e lumtur edhe në dashuri.

Këtë e dëshmon shpesh herë suke sjellur imazhe të ëmbla me të dashurin e saj DJ Geek.

Së funndmi në një Insta Story publikoi një video të tillë.

Ata shihen duke u përqafuar, video shumë e ëmbël./InfoKosova/

Shiko videon: