Web Analytics
BallinaSHOWBIZDafina dhe DJ Geek sjellin video në momente të 'nxehta'

Dafina dhe DJ Geek sjellin video në momente të ‘nxehta’

Dafina Zeqiri përpos që shijon suksesin si këngëtare është e lumtur edhe në dashuri.

Këtë e dëshmon shpesh herë suke sjellur imazhe të ëmbla me të dashurin e saj DJ Geek.

Së funndmi në një Insta Story publikoi një video të tillë.

Ata shihen duke u përqafuar, video shumë e ëmbël./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit