Dafina e Dj Geek e “shkrijnë” borën me dashurinë e tyre

Dafina Zeqiri në rrjetin social Instagram, ka shpërndarë një fotografi duke u puthur me të dashurin e saj, njëherësh, bashkëpunëtorin, Dj Geek.

Ata së bashku duket se janë duke i kaluar ca momente intime në bjeshkët e bukura të Kosovës, në këtë kohë të ftohtë.

Dafina dhe Geeku shihen në një ambient përallor e natyror duke u “shkrirë” për njëri-tjetrin./IndeksOnline/