Web Analytics
BallinaSHOWBIZDafina pak me vones, por vjen me një urim special për vitin...

Dafina pak me vones, por vjen me një urim special për vitin e ri

Këngëtarja Dafina Zeqiri një javë pasi ka filluar viti i ri 2020 ka vendos që t’i uron ndjekësit e saj në Instagram, shkruan “InfoKosova”.

Në urimin e saj për këtë fillimi vit Dafina shkruan: “Shpresoj qe ky vit do ju sjell shendet tmir maspari! Pastaj fat, lumturi dhe success ❤️ Ju Dua”.

Ndërsa këtij urimi ajo ia ka bashkëngjitur këto fotografi kaq të bukura.

Vlen të cekim se vitin që lamë pas Dafina ka pasur shumë suksese në karrierën muzikore./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit