Dafina publikon imazhe nga klipi me Ledrin e Lumi B

Dafina Zeqiri së shpejti pritet të publikojë njërin nga projektet muzikore në kuadër të albumit “Dafinë Moj”.

Këtë herë, ajo vjen në bashkëpunim dy reperët e njohur të skenës shqiptare, Ledri Vulën dhe Lumi B.

Derisa po përgatitet për këngën e re, ajo në rrjetet sociale ka publikuar pa.mje se si do duket në klipin e ri.

Si gjithmonë ajo duket mjaftë atra.ktive, derisa fansat e saj mezi po e presin këtë projekt muzikor.