Dafina shkëlqen me pamjen e re, ka disa fjalë

Ajo është një nga emrat më të dashur për publikun.

Dafina Zeqiri ka hedhur një video të re në Instagram ku shihet se ka “rritur” flokët dhe ka ndryshuar ato.

Përpos pamjes, bukuroshja shihet duke bërë një “kërcënim” me prerje fyti.

Po ashtu, videos ia la ca fjalë ku tha “ti je palaço, e ke bërë për pëlqime”.

Se me kë e ka, Dafina nuk tregoi.

https://www.instagram.com/p/B9oX57dBGFQ/