Dafina s’ka të ndalur, po vjen me dy këngë të reja

Dafina Zeqiri po e shijon suksesin e këngën së fundit “Aman” që solli në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B.

Këngëtarja e njohur prej kohësh ka njoftuar se shumë shpejt pritet të lansoj albumin e ri “Dafinë moj”.

Por, para kësaj Dafina ka zbu luar se po vjen edhe me dy këngë të reja këtë sezon.

Ajo ka nda rë një pjesë të shkurtër nga videoklip “Aman”, ndërsa se çfarë befasie ka përgatitur artistja këtë herë mbetet të shihet./Indeksonline/