Dafina Zeqiri është duke qëndruar në Milano të Italisë, shkruan “InfoKosova”.

Me një pamje të “zjarrtë” nga pishina ku shihet Dafina duke u larë, na përshëndet me përshëndetjet italiane duke thënë: ” Ciao, come stai…..”.

Më pas ishin të shumtë fansat e saj të cilët ia kthenin përshëndetjen në italisht dhe e komplimentonin këngëtaren bukuroshe për linjat trupore.

Këto linja të Dafinës duken shumë në nivel, ndoshta po i mbanë mirë me palestër dhe not, apo si?/InfoKosova/