Dafina Zeqiri bashkë me të dashurin argëtohen në këndin e lorjave

Dafina dhe i dashuri i saj Dj Geek, po shijonë momente të pa harrueshme në Itali.

Ata po shijojnë në maksimum të gjitha mundësitë që ofrohen për tu argëtuar, përfshirë edhe këndin e lojrave.

Duke qenë të dy aktiv në rrjetet sociale, ata kanë shpëndare pamje nga atje.

Duket se cifti simpatik po kalojnë për mrekulli momete me paharrueshme me njëri tjetrin./Kosovarja/

Shiko videon: