Dafina Zeqiri befason me ngjyrën e flokëve

Këngëtarja e njohur dhe shumë e talentuar, Dafina Zeqiri njihet jo vetëm për zërin e jashtëzakonshëm, por edhe për stilin unik që ka.

Dafina kujdeset që gjithmonë të vijë unike dhe më ndryshe se të gjithë me paraqitjet e saj.

E kështu na ka befasuar edhe së fundi, ku përmes një fotografie të postuar në rrjete sociale ka reklamuar edhe modelin e ri të flokëve.

Me këtë stil nuk e kemi parë ndonjëherë, por Dafinës i ka hije gjithcka që bën, apo jo?/Kosovarja/