Dafina Zeqiri e mbulon trupin me tatuazh

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri vazhdon të jetë në top formë.

Ajo me punën e pandalshme vazhdon të sjell projekte të ndryshme muzikore.

Por, gjithmonë është qendër e vëmendjes edhe për paraqitjet fizike duke eksperminetuar në veshje.

Këtë herë me një fustan tejet të shkurtër dhe rregullom interesant Dafina shfaqet god.itëse.

Mos të harrojmë, vëmendjen më të madhe tek ky imazh merr tatuazhi që e ka mbuluar komplet këmbën. /Kosovarja/