Dafina Zeqiri filmon të dashurin, teksa bën gjumë në të pasmet e saj

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek vazhdojnë të jenë çifti më i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Edhe kesaj here ajo eshte siguruar qe te marr vemendje duke publikuar momente jo shume te zakonshme ne ‘instastory’.

Këngëtarja ka postuar një foto të Geek-ut duke bërë gjumë i mbështetur në të pasmet e saj.